PĒC NOSAUKUMA VAI KODA
VALODU UN VALŪTAS IZVĒLE
Valsts:
Русский  English  Latviešu 
Valūta:
JŪSU PREČU GROZS
0 preces
 
VALSTS NUMURS vai VIN
Ievadiet LV valsts numuru vai VIN
(*bez atstarpēm vai svītriņam):
vai meklēt Kopējā Katalogā

Katalogs

KLIENTU PORTFOLIO

Zīmolu kvalitātes:

Premium
Vidējais
Ekonomisks

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Klientu atsauksmes

„Saņēmam sūtījumu ar Latvijas Pasts, paldies! P.S sildītājam vadu garums ir OK. „

Pieņēmam arī PAYPAL maksājumus!

TOP PRECE

Izdrukas versija Izdrukas versija

Uzjauсāmā akrila auto krāsa pēc jūsu rūpnīcas koda no Color Matic Pre-fill Standart, 400ml.

Uzjauсāmā akrila auto krāsa  pēc jūsu rūpnīcas koda no Color Matic Pre-fill Standart, 400ml. ― AUTOERA.LV 13
Iepakojumā: 400ml.
Preces kods: COL-MAT
Ražotājs: COLOR MATIC
 
 
Balsis: 26
Novērtēt

15.85€ / 13.90€
Jūs ietaupāt: 1.95€ (13%)
Pieiejams Piegādātāja noliktavā!
Pasūtot tagad būs gatavs izsūtīšanai 2-3 dienu laikā
;
Preces svars: 0.395 kg


Informācija/Klientu Serviss:
  Sazinājieties ar pārdošanas daļu, lai noformēt pasūtijumu vai saņemt papildus informāciju.

vai ATSTĀJIET ZIŅU un menedžeris sniegs jums atbildi 2h laikā.

PRECI VAR PASŪTĪT
Ir piegādātāju noliktavā
Daudzums:  

PIEREĢISTRĒJIES lai saņemt atalides
Jau esi piereģistrēts? Ieieja ar paroli.
Lai pārbaudīt pasūtījuma statusu spied šeit.

Uzjauсāmā akrila auto krāsa  pēc jūsu rūpnīcas koda no Color Matic Pre-fill Standart, 400ml.

Katrām auto šildīte ar uzrakstu color/paint var atrasties dažādās vietās, tādēļ lūdzu skatīt iespējamas atrašanas vietas pēc zīmējuma.

Ja jums tomēr neizdodas atrast rūpnicas krāsas kodu vai neesat pārliecināti par to pareizību, tad paņemiet paraugu (piemēram benzobāka vāciņu), nāciet uz firmas veikalu, jūs palīdzēs piemeklēt jūsu auto krāsu uz vietas!

ACURA
15
AIXAM
2
ALFA ROMEO
5,7,8,14,17,18,19
AMERICAN MOTORCORP
10,11,15
ASTON MARTIN
7,12
AUDI
14,17,18,19
AWD
11
BLMC
2,3,4,5,7,10,15,17
BMW
3,4,7,8
CHRYSLER
2,4,5,7,8,9,10
CITROEN
2,3,4,7,8,10
DACIA
7,10,19
DEAWOO
2
DAF
7,10,12
DAIHATSU
1,2,7,10,20,22
DE TOMASO
15,18
FERRARI
2,5,8,14,18,19
FIAT
2,3,4,5,10,14,18,19
FORD AMERICA
15
FORD EUROPA
2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
FSO
4,7,10
GAZ(VOLGA)
18
GENERAL MOTORS
2,7,10,12,16,18,19,20,21
HONDA
3,10,15,18,22
HYUNDAI
2,7,10,13,15
INFINITI
7,10
INNOCENTI
8,10,13,18,19,22
ISUZU
2,7,10,13,15
IVECO
5
JAGUAR
2,4,5,12,13,15,22
KIA
10,15
LADA
4,5,8,17,18,19
LAMBORGHINI
18
LANCIA-AUTOBIANCHI
2,4,5,7,10,12,18
LAND ROVER
2,3,7,10,15,17
LEXUS
3,7,10,15
LOTUS
3,8,9,10
MAN
-
MASERATI
2,5,18
MAZDA 2,3,4,5,7,10,15
MERCEDES BENZ 2,3,8,10,12,15
MITSUBISHI 2,3,4,5,7,8,10,15
MOSKVITCH(SCALDIA) 14,18
NISSAN 2,4,5,7,8,10,15
OPEL 2,3,4,7,8,10
OTOSAN (FORD) 2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
OYAK (RENAULT) 3,4,5,7,8,10,15,19
PEUGEOT 2,3,4,7,8,10
PIAGGIO -
PORSCHE 2,5,7,8,10,12,14,15
PROTON 2,7,10
RAL -
RENAULT 3,4,5,7,8,10,15,19
RENAULT RVI -
ROLLS ROYCE 3,5,8
ROVER 2,3,5,7,10,12,15,18,22
SAAB 3,4,8,10,15,16,17,20
SAO -
SATURN CORPORATION 19
SCANIA -
SEAT 3,8,10,17,18
SKODA 8,10,17
SSANGYONG 12,15
SUBARU/FUJI 1,2,3,7,8,10,11,15
SUZUKI 7,10,11,17,20,23,24
TALBOT 2,3,4,7,8,9,10,21
TOFA (FIAT) 2,3,4,5,10,14,18,19
TOYOTA 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TOYOTA PORTUGAL 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TRABANT 7
TRIUMPH 3,4,8,11,12,15
UMM (MOVAUTO) 4
VAUXHALL 1,2,4,5,8,9,10
VENTURI 3,8
VOLKSWAGEN 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLKSWAGEN BRAZIL 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLVO 2,3,7,8,10,11,12,15
YUGO/ZASTAVA

2,3,4,5,14,18

 



Lūdzu ieverojiet:
- Reģistrēta klienta no -15% atlaide attiecas tikai uz precem bez atlaides vai akciju !
-Preces, kas norādītas, kā ir uz vietas veikalā, lūdzu pirms braukt un pirkt veikalā iepriekš zvanīt Klientu Servisu, lai norezervēt ! Preces rezervācija parasti ir 24h, ja nav atsevišķi saskaņots ar menedžeri par citiem saņēmšanas laikiem.
- 0% Kredīts attiecas tikai uz reģistrētiem klientiem ar konta līmeņiem MEDIUM, ELITE vai PREMIUM ! Vairāk informācijas par līmeņiem lūdzu lasiet klikšķinot šeit

Ir jautājumi par šo preci ? Uzrakstiet mūms!

Noformulējiet savu jautājumu, jums atbildes tuvākajā laikā

Vārds, Kontakttālrunis:

E-pasts

Uzraksties savu jautājumu par preci Uzjauсāmā akrila auto krāsa pēc jūsu rūpnīcas koda no Color Matic Pre-fill Standart, 400ml.:


Ievadiet skaitli, kas redzams attēlā
code

 


Sazinājies ar mūms!Seko mūms Facebook!Skaties mūs Youtube!

Informācija

Klientu Serviss

Papildinformācija

Piegādi nodrošina: Latvijas Pasts - Latvija
Norēķinies ar:
Jūsu informācijas drošību nodrošina:
© AUTOERA ™ |1991- 2020g. SIA „JUKKA“. Visas tiesības ir aizsargātas. Bez SIA „JUKKA“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.

© AUTOERA ir specializēts auto rezerves daļu un aksesuāru autoveikals pašā Rīgas centrā kopš 1991g.
AUTOERA veikala darba laiku skatīt šeit . AUTOERA piegādi lasīt šeit
AUTOVEIKALS
Turgeņeva iela 15, Rīga
Pirm.Piektd. 9:00-18:00
Sestdiena: 9:00-17:00
Svētdiena: brīvdiena
Informācija: 28648641
AUTOSERVISS
Pēc pieraksta, lūdzu iepriekš zvanīt
Pirm.Piektd. 9:30 -18:00
Sestdiena: brīvdiena
Svētdiena: brīvdiena
Online pieraksts: spiest šeit
Informācija: 28648641
.

Izvēlēties Valsts / Выберите Страну / Select Country

Izvēlieties valodu / Выберите язык / Select language